Odluka o izboru najpovoljnijeg ponuđača broj:01-885/21-10 u postupku javne nabavke usluga tehničkog pregleda vozila od 03.06.2021 Emir Javne Nabavke 18 August 2021 Hits: 1113 Odluka
Odluka o izboru najpovoljnijeg ponuđača broj:01-885/21-6 u postupku javne nabavke usluga tehničkog pregleda vozila (lotovi) od 25.05.2021 Emir Javne Nabavke 18 August 2021 Hits: 1104 Lot 1 Lot 2
Odluka o izboru najpovoljnijeg ponuđača broj:01-296/21-6 u postupku javne nabavke kancelarijskog materijala od 01.04.2021 Emir Javne Nabavke 18 August 2021 Hits: 1170 Odluka
Odluka o izboru najpovoljnijeg ponuđača broj:01-431/21-7 u postupku javne nabavke usluga servisiranja i održavanja (lotovi) od 12.04.2021 Emir Javne Nabavke 18 August 2021 Hits: 1153 Lot 1 Lot 2 Lot 3 Lot 4
Odluka o izboru najpovoljnijeg ponuđača broj:01-853/21-10 u postupku javne nabavke usluga revizijske kuće za reviziju finansijskih izvještaja od 07.06.2021 Emir Javne Nabavke 18 August 2021 Hits: 1129 Odluka